Machková Marie - Hradec Králové - netfirmy.czLécitelé a alternativní medicína - netfirmy.cz
TOPlist

Nejčastější dotazy ke kurzům psychografie

Dotaz:
Mohu se zúčastnit kurzu když neumím kreslit?

Odpověď:
Máte-li pocit, že neumíte kreslit, není překážkou absolvování kurzu. Podstatné je naučit se vstupovat do nižších hladin frekvence mozku, aby byl proces automatické kresby možný. Sestup z hladiny beta do hladiny alfa je na kurzu vysvětlen a mnohokrát procvičován.


Dotaz:
Nevím zda jsem schopen – schopna se automatickou kresbu naučit?

Odpověď:
Pokud Vás tato tematika zajímá, mohu odpovědět kladně. Vše co nás přitahuje je výzva, kterou bychom neměli nechat bez povšimnutí.


Dotaz:
Mám již vyšší věk. Nevím zda je pro mě kurz vhodný?

Odpověď:
Věk nerozhoduje. Rozhodující je pouze touha naučit se něčemu neobvyklému co Vás zaujalo. Zkušenost je taková, že právě ve vyšším věku se často zlepšuje psychický i fyzický stav studenta a energie navozená stavy alfa probouzí touhu na sobě pracovat.


Dotaz:
Automatická kresba mě velmi zajímá, ale nevěřím si. Co s tím mohu udělat?

Odpověď:
To je jedna z nejčastějších otázek. Když se budete učit čemukoli, všechno bude vyžadovat svůj čas. Při výuce postupuji chronologicky a každý se může zeptat, když něčemu nerozumí. Vše znovu předvedu a vysvětlím. Kurz má tři stupně a to je dostatečně dlouhá doba, abych své studenty poznala a vedla je tak, aby se jejich výsledky zlepšovaly. A když se zlepší výsledky, zlepší se zároveň i jejich sebedůvěra.


Dotaz:
Jaký je rozdíl mezi víkendovými kurzy a intenzivním šestidenním kurzem?

Odpověď:
Víkendové kurzy: jsou pozvolnější, mezi jednotlivými stupni je přibližně měsíční pauza a obsahují o něco méně výukových hodin.
Šestidenní intenzivní kurz: je zde menší počet žáků, více výukových hodin a rychlejší výukové výsledky. Postupuje se intenzivně, častěji se procvičují jednotlivé tematiky s individuelním přístupem ke každému studentovi. Dochází k rychlejšímu rozvoji jasnovidných schopností. Absolventi šestidenních i víkendových kurzů obdrží osvědčení.


Dotaz:
Co můžete získat během kurzu psychografie?

Odpověď:
Během výuky budete seznámeni různými typy kreseb. Široký záběr kurzu psychografie Vám nabídne možnosti vybrat si právě tu tematiku, která Vás nejvíce osloví a v které se zdokonalíte.
Hluboké stavy alfa zlepší Vaší psychiku, která bude mít pozitivní vliv na Vaše zdraví.
S rozvojem jasnovidných schopností k Vám mohou přicházet informace důležité pro Váš další život. Poznáte více sami sebe, uvědomíte si co opravdu chcete a postupně budete nacházet harmonii po které toužíte.
Naučené techniky můžete používat pro sebe, rodinu i pro případné klienty.