Machková Marie - Hradec Králové - netfirmy.czLécitelé a alternativní medicína - netfirmy.cz
TOPlist

Prodej cílených přírodních preparátů

Čínské byliny

Vynikající bylinný extrakt světoznámého odborníka na léčivé rostliny Dr. A. Longa k čištění a regeneraci organismu, který výrazně zvyšuje energii. Protože obsahuje i přírodní estrogeny, je vhodný i pro ženy v menopauze i po ní. Hladina estrogenů u žen se v této době výrazně snižuje a dochází k návalům, podrážděnosti, depresím, nespavosti, k pocitům nevýkonnosti a snížené chuti na sex. Včasným doplněním estrogenů se zabrání úbytku kostní hmoty, což je nejlepší prevencí osteoporózy. Přípravek se osvědčil též v léčbě neplodnosti.
Cena: 1160,-- Kč

Finské přírodní preparáty

Ojedinělé přírodní preparáty k jejíž výrobě se používají rostliny, pěstované v ekologicky čistém prostředí bez použití mechanizace. Tyto cílené preparáty jsou schopny příznivě ovlivnit celou škálu zdravotních potíží a výrazně zasáhnout do procesu léčby. Pro jejich účinnost jsou doporučovány i lékaři.

Ušní svíce

Užití ušních svící je návrat k přírodní terapii podle velmi staré receptury.
Používá se jako relaxační metoda k podpůrné léčbě zdravotních problémů souvisejících s problematikou:

 • nemocí dutin,
 • nemocí ucha, jako na př. ekzémů, zvukovodu, nedoslýchavosti (i stařecké), hučení a tlaku v uších,
 • psychického přetížení a stresu, jako na př. při bolestech a tlacích v hlavě, migrénách, přepracovanosti a únavě, nespavosti a celkové únavě a při relaxaci,
 • nemocí horních cest dýchacích, jako na př. bolestech v krku, angíně, rýmě (i alergické), kašli, virózách a chronické bronchitidě,
 • jako prevence proti nemocích z nachlazení a pro zvýšení imunity.

 • Terapie celkově působí na organismus a zlepšení jeho imunitního systému, který posiluje prostřednictvím reflexních zón ucha.
  Cena: 45,-- Kč/kus - balení 12 kusů

  Ústní voda se širokým využitím

  Skvělý přípravek proti paradentóze, silný likvidátor pachů. Je neocenitelný při bolestech v krku. V hodinových intervalech se kloktá neředěným přípravkem. V krátké době se zbavíte bolesti v krku a nevítaných bakterií. Kloktat je třeba hned při prvních příznacích.
  Jeho využití je i při oparech, aftech a bolavých koutcích.
  Při drobných poraněních se používá přímo na ránu a docílí se účinné a bezpečné desinfekce.
  Možno jej použít i proti kvasinkám, žaludečním a střevním potížím. V tomto případě se užívá čajová lžička ráno a večer.
  Při hemeroidech se postříká postižené místo.
  Jeho využití je též při akné a vyrážkách.
  Cena: 350,-- Kč/500 ml

  Vynikající očistný preparát k pročištění celého těla

  Komplexní očista celého organismu probíhá pomocí saponinů, které přípravek obsahuje ve vysokém procentu. Jeho účinky zasahují nejenom do oblasti střev a žaludku, ale po určité době se prosazují v celém organismu. Dochází pak k očistě orgánů. Přípravek zlepšuje pružnost oční čočky a tím zlepší zrak, zvláště u starších lidí. Odstraňuje též usazeniny z vnitřního ucha, a tím zlepšuje sluch. V cévním systému odbourává usazený cholesterol. Po určité době vyčistí i nejjemnější cévy, hlavně v chrupavkách kloubů a obnoví jejich činnost. Může se to projevit mírnými bolestmi, které později mizí a pohyblivost kloubů se zlepšuje. Přípravek se osvědčil i u lidí dlouhodobě trpících výskytem bakterií v moči, ale také jako prevence častých virových onemocnění. Nadějný je ale i u zhoubných nádorů. Nádor sice neničí, ale po jeho operativním odstranění zabraňuje metastázám, což je častá komplikace této nebezpečné nemoci. Přípravek je možný užívat se všemi léky, předepsanými lékařem. Usnadňuje jejich vstřebávání a snižuje jejich spotřebu.. Užívání je individuelní, podle závažnosti onemocnění. Velmi vhodné je opakování po třech až pěti letech. Jedno balení je asi na pět měsíců.
  Cena: 4440,-- Kč